Metoda drugiego porodu po cesarskim cięciu

Witam. 2i pol roku temu ur synka poprzez CC z powodu braku postępu porodu. Dziecko miało mieć 4 kg według lekarzy a ur się z waga 5030g. Dodam ze wszystkie dzieci ww rodzinie rodzą się z waga ponad 4 kg. Teraz jestem ponownie w ciąży i tu moje pytanie czy będę musiała rodzic SN czy poprzez CC?

Aleksander Ropielewski

Zależy to od sytuacji porodowej i ginekologiczno-położniczej. W przypadku makrosmii płodu i niewspółmierności płodowo macicznje konieczne możę być cc.