Metody skutecznej i nieodwracalnej antykoncepcji

Witam, jestem młodą mamą. Mam 2 letniego synka nie planujemy z mężem mieć więcej dzieci decyzja była podjęta wspólnie. Mam 28 lat antykoncepcja hormonalna doustna źle tolerowana przeze mnie nie chce żadnych wkładek wewnątrzmacicznych, zastrzyków, plastrów . Zastanawiam się nad usunięciem macicy. Czy jest to możliwe. Nie chce rodzić już więcej dzieci.

Renata GrzechociĹska

Obawiam się, że żaden lekarz nie podejmie się takiego zabiegu, gdyż jest on nielegalny.