Miastenia Gravis a wynik MR

Dzień dobry od 30 lat choruje na miastenie gravis biorę mestinon Ostatnio mam bolę głowy i szumy uszne problemy ze snem. Zrobilam wszystkie badania sa dobre, nawet rezonans w opisie cytuje w obrębie obu półkul widoczne rozsiane zmiany ogniskowe o podwyższonej IS w obrazach FLAIR wielkości do 2-3mm nie wzmacniające się po kontraście przemawiające za demielinizacja naczyniopochodna. lekarz i przepisał Elicea o 5mg Divascan 2,5mg Pegorel 75mg Trittico 75CR Imuran 50mg Venter prosze o pomoc

Zmiany hiperintensywne naczyniopochodne w obrazach MRI głowy opisywane są nie tylko u osób starszych; ale także spotyka sie u osób młodych i w średnim wieku,
Częściej u osób z nadciśnieniem, miażdżycą, z częstymi atakami migreny.
Konieczna pełna konsultacja i ocena neurologiczna i neuropsychologiczna
Jak kontrola myastenii?
Jaki nastrój i sen?
Pozdrawiam