Miękki i żółty pęcherzyk na wardze sromowej w 19. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 19 tyg ciąży. Przebiega prawidłowo. Od 2 tyg mam miękki żółty pecherzyk na wardze sromowej mniejszej, blisko cewki. Nie rośnie, nie boli. Co to może być i co dalej powinno się z tym zrobić? Lekarz proponuje przeklucie. Czy to dobry sposób?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.