Pęcherzyki na wardze sromowej

Witam. Od kilku dni na wardze sromowej mam jakby pęcherzyki od poparzenia. Gdy to dotykam to boli i swędzi,po naciśnięciu na nie wydobywa się bezbarwna ciecz. Co to może być?

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmiany skórenj trudno jest mi to stwierdzić dlatego sugeruję kontakt z dermatologiem lub wenerologiem.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub dermatologa.