Miesiączka od trzech tygodni i trzech dni

Mam problem z miesiączką. Poprzednim razem trwała ona 2 tygodnie teraz natomiast trwa juz 3 tygodnie i 3 dni, nie wiem czy to jest coś poważniejszego czy to po prostu jakieś zmiany. Bardzo prosze o udzielenie i mi jakiejś porady :)

witam,
najprawdopodobniej ma Pani zaburzenia hormonalne - wskazana wizyta u ginekologa. Może dojść do anemizacji w wyniku zbyt dużej utraty krwi, wskazana zahamowanie krwawienia, USG narządu rodnego