Miesiączka po przyjęciu EllaOne

Witam serdecznie Do ilu dni powinien wystąpić okres po przyjęciu tabletki ella one?Wczesniej przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne 10 sierpnia przyjęłam ostatnia z opakowania,15 sierpnia dostałam okres 26 i 27 sierpnia odbył sie stosunek bez zabezpieczenia,27 sierpnia została przyjęta tabletka ella one,pozniej stosunki były 7 i 8 września br,do dnia dzisiejszego nie dostałam okresu,czy to moze byc zwiazane z przyjęciem ella one?wykonalam rownież 3 testy wynik negatywny Dziekuje za odpowiedz

Aleksander Ropielewski

Informacja od producenta leku: U około 18,5% kobiet doszło do opóźnienia krwawienia miesiączkowego o ponad 7 dni, a u 4% kobiet opóźnienie wyniosło powyżej 20 dni. Przede wszystkim należy wykluczyć ciążę. Jeżeli nie ma objawów ciąży to nie ma Pani powodów do niepokoju.