Miesiączka po stosunku a możliwość ciąży

Mam taka nietypowa sytuacje,otórz... 2czerwca miałam miesiaczkę,trwała ok.5dni,a 28czerwca kochalismy się z męzem wcześnie rano z finałem do środka,a za dosłownie niecałą godz.dostałam okres. Dzis mi się konczy ,ale nie jest taki jak zwykle,bo barwa jest czerwona,ale bez jakich kolwiek zakrzepók,a zawsze takowe wystepowały. Czy jest mozliwe ,ze mogłam zajść w ciąze?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Nie. W opisanym przypadku nie ma możliwości ciąży. Do zbliżenia doszło wiele dni po owulacji.