Miesiączka po zabiegu łyżeczkowania

Witam serdecznie, czy możliwe jest że dostałam miesiączkę tydzień po zabiegu łyżeczkowania? Przez ten tydzień miałam delikatne brązowe plamienia charakterystyczne dla takiego zabiegu. Dzisiaj zaczęły się silniejsze i dużo jaśniejsze krwawienia - jak podczas okresu. Dodatkowo czuję się jak podczas miesiączki - odczuwam charakterystyczny ucisk podbrzusza i mam obolałe piersi. Nie wiem co o tym sądzić. Będę bardzo wdzięczna za poradę. Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Mało prawdopodobne by było to krwawienie miesięczne. Wskazana wizyta kontrolna u ginekologa w celu zweryfikowania objawów.