Miesiączka występująca co 2 tygodnie po porodzie

Witam jestem 5 miesiecy po porodzie i juz 3 razy mialam miesiaczke w odstepie co 2 tygodnie. Czy jest to normalne ? Czy powinnam isc do lekarza ?

Aleksander Ropielewski

Warto wykonać badania hormonalne i skontaktować się z ginekologiem. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka i bez badania i oceny badań hormonalnych trudno jest mi stwierdzić jednoznacznie jaka może być przyczyna częstych krwawień w Pani wypadku.