Mięśniak macicy a trudności z zajściem w ciążę

mam 36 lat od miesiaca partner konczy we mnie i nie jestem w ciazy ostatni poród miałam 7 lat temu przez ciecie co jest przyczyna moze mam malutkiego miesniaka ale gnekolog narazie nic mi nie dal bo powiedzial ze jest maluski

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie wszystkie mięśniaki są wskazaniem do ich usinięcia, napisała Pani że dopiero od miesiaca współżyje z mężem z zamiarem poczecia dziecka, jest to krótki okres czasu, proszę o trochę cierpliwości.
Pozdrawiam