Migdałki móżczku zlokalizowane prawidłowo, rdzeń szyjny bez zmian ogniskowych

Proszę o interpRM kręgos szyjnego bez kontrastu:Migdałki móżczku zlokalizowane prawidłowo.Rdzeń szyjny bez zmian odniskowych.Zniesiona lordoza szyjna.Lewostronna skolioza niedużego stopnia.Trzony i krążki o zachowanej wysokości i sygnale.Na poziomie C5-6 nieduża wypuklina lewostronna zwęża nieznacznie lewy otwór m-kręgowy.Poza tym bez istotnych wypuklin,przepuklin.Od kilku m-cy szukam przyczyny bólu czoła,nosa i pogorszenia wzroku,ból dłoni i stóp.Laryng i okulist ok.Jestem w trakcie badan horm

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę kontynuować zalecone badania. Po skompletowaniu wyników możliwe będzie postawienie rozpoznania.