Migotanie przedsionków z szybkim rytmem komór, niespecyficzne zmiany ST

Podczas ostatniej wizyty kardiolog zmienił mi leki mam migotanie przedsionków.Biore Xarelto 20 Betaloc zok 100 i digoksin teva..Jednak w ostatnim ekg odczytałam opis"migotanie przedsionków z szybkim rytmem komór niespecyficzne zmiany ST i załamka T prawdopodobnie wpływ naparstnicy.Nieprawidłowe ekg"W czerwcu będę miała kardiowersję. wiem że 24 h przed zabiegiem muszę odstawić digoksin.Czy nie powinnam wcześniej odwiedzić kardiologa.Czy brac dalej aż do czerwca te leki i czekać na zabieg?

Aleksander Ropielewski

Nie znam przebiegu choroby oraz obecnej sytuacji aby móc jednoznacznie zdecydować czy lepsze w Pani sytuacji będzie utrzymanie digoxyny czy też zmiana na inny lek (amiodaron).