Migreny i kłujące bóle głowy

Witam, mam 27 lat. Od ok. 9 lat cierpię na migreny (prawdopodobnie odziedziczone po najbliższej cioci). Występują średnio raz w miesiącu. Jednak ostatnio nasiliły mi się inne objawy- przez ok. 5 sekund czuję silne kłucie w lewej części głowy-na górze. Jest to wrażenie wkładania igły do głowy. Kiedyś zdarzało się, ale rzadko. Dziś już jest 5 dzień tych objawów, nasiliły się, pojawiają się ok. 6 razy dziennie, trwają 5-10 sekund, są nie do zniesienia. Nie towarzyszy temu migrena.Co to może być?

Należy zrobić odpowiednie badania neurologiczne, aby sprawdzić co się dziej w Pani organizmie. Tego typu objawy daje także nerwica, dlatego jeśli zostanie wykluczona choroba przez lekarza, warto skorzystać z psychoterapii.

Na pewno trzeba iść do lekarza i zrobić odpowiednie badania, aby dowiedzieć się co dzieje się w Pani organizmie. Opisane przez Panią objawy są również charakterystyczne dla nerwicy, dlatego jeśli choroba zostanie wykluczona, a objawy będą się utrzymywały zachęcam do wizyty u psychoterapeuty.