Migreny z aurą a drętwienie ręki

Witam mam 18 lat i od 3 miesięcy zmagam się z problemami zdrowotnymi. Zaczęło się od migreny z aurom. Dzień przed migreną czułem się otępiony ( jak bym nie był sobą) i zostało mi to do dzisiaj. Jest to strasznie uciążliwe dla mnie moich bliskich. Leżałem w szpitalu , miałem też TK głowy. Na szczęście wszystko wyszło w normie i wyniki ogólne i TK. Nigdy nic nie brałem i nie piłem alkoholu Byłem u lekarza pokazać wyniki. Stwierdził ze wszystko w normie. Błagam o pomoc czasem drętwieje mi też ręka

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można określić najbardziej odpowiednie postępowanie.