Migrena z aurą z zaburzeniami widzenia

Witam lekarze stwierdzili u mnie migrenę gdyż wystąpiła u mnie aura z zaburzeniami widzenia wcześniej leczono mnie przez pół roku podejrzewając błędnik bo miałam zawroty głowy mdłości palpitacje osłabienie ale z badania błędnika vng wyszło tylko osłabienie jednego z nich o 30% mam pytanie czy to może być migrena podstawna dodam że miałam też lekkie zaburzenia równowagi .A ostatnio na kilka dni przed miesiączką mam silne zawroty głowy...

Migrena z aurą i zawroty glowy często występują razem.
Do interpretacji klinicznej, do pełnej konsultacji, zależnie od objawów
Potrzebna ocena stanu ogólnego i neurologicznego!
Pozdrawiam