Mikrogruczolak przysadki mózgowej i wynik TSH a brak okresu

Witam, ostatnio wykryto u mnie mikrogruczolaka przysadki mózgowej. Chciałabym dowiedzieć się co to takiego jest i czego się spodziewać, wspomnę iż 2 lata temu miałam usunięta tarczycę całościowo obecne TSH-6,42 natomiast prolaktyna 1670 przy normie do 400. Zauważyłam brak miesiączki 11 dni gdy wcześniej występowała ona regularnie ciąża wykluczona 3 testami. Do mojej wypowiedzi dołączam 3 pytanie co w takim wypadku z posiadaniem dzieci? Proszę o poradę i pomoc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim końieczna jest ocena poziomu i wydzielania wszystkich hormonów. Proszę koniecznie udac sie do lekarza endokrynologa. Co do ciąży bedzie mozna coś więcej powiedzieć po wszystkich wynikach.