Mimowolne drganie gałki ocznej i drgania pod żebrami

Witam.Mam 31 lat.Od jakiegos czasu zauważyłam mimowolne uczucie drgania gałki ocznej i drgania w okolicy żołądka tuż pod żebrami.Dodam,że wiele przykrosci doświadczyłam w życiu,ale teraz staram się żyć w2 miarę spokojnie.Mam 4 zdrowych dzieci.Rodzina podejrzewa nerwicę.Nie przyjmuję żadnych leków.Nie idę z tym narazie do lekarza,bo szczerze mówiąc o sobie myślę ostatnia.Dzieci,dom-wszystko ważniejsze.Proszę o poradę lub diagnozę odnośnie tego co wyżej napisałam.Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno jednak warto pomyśleć też w życiu o sobie i czasami postawić swój interes na pierwszym miejscu, chociażby fundując sobie miłe chwile odpoczynku. Odnośnie Pani dolegliwości sugeruję wizytę u lekarza.

diagnoza na portalu jest niemozliwa.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza