Miopatia wrodzona a bóle w klatce piersiowej

Witam ,mam 22 lata od dziecka mam miopatie wrodzoną.Od roku czasu pojawiły się dolegliwości w klatce piersiowej,boli z lewej strony przy trzonie mostka i między żebrami.Po wykąpaniu mam bardzo to miejsce zaczerwienione dość mocno, nie byłem już dawno przeziębiony nie miałem kataru, kaszlu.Ucisk w klatce powoduje ból który promieniuje do żołądka powodując bóle jak przy nerwicy wegetatywnej, w tomografii wyszły nierówne zarysy pomiędzy rękojeścią a trzonem mostka.Od czego takie dolegliwości?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzen ie diagnostyki. Przy braku możliwości zapoznania sie z wynikami już wykonanych badań ciężko jest nakierować odpowiednio diagnostyke.