Jak interpretować wynik RTG mostka u osoby z bolem w klatce piersiowej?

Witam, proszę o interpretację wyniku rtg: Po stronie prawej pasmowate zacienienie w okolicy rękojeści mostka - sumacja cieni/ZGG/wezel chlonny, poza tym płuca wolne od zmian ogniskowych. Dodam, że miałam też USG: Nad rękojeścią mostka różnej wielkości hipoechogeniczne owalne płynowo-litowe echostruktury oraz nad obojczykiem po stronie lewej - powiększone węzły chłonne? Mam 22 lata i powyżej oboczyka wyszły mi węzły chłonne, poza tym czasami kłucie w klatce piersiowej. Co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie