Mleko w piersiach przy tabletkach antykoncepcyjnych

Witam . Nie karmię piersią pół roku , dziecko z racji tego ze wspina się już i raczkuje często ściska mnie za sutki podnosząc się i zauważyłam wydzieline na koszulce i zastanawiam się czy moge mieć jeszcze mleko ? Biorę proszki antykoncepcyjne .

Aleksander Ropielewski

Nie koniecznie jest to mleko a wydzielina z gruczołów piersiowych. Trudno mi stwierdzić to jednoznacznie bez oceny płynu jaki wydobywa się z piersi.