Mlekotok podczas krwawienia z odstawienia

Witam, od czerwca jakos zauwazylam przy krwawieniu z odstawienia mlekotok po rozpoczeciu nowego opakowania znika, zrobili mi teraz badanie prolaktyny i norma wedlug laboratorium jest 83-622 mIU/I a ja mam 1065mIU/I dostalam Bromergon dwa razy po pol tabletki mlekotok zniknal po nacisnieciu piersi nadal mleko jest w czwartek ide do lekarza na diagnostyke, TSH 2,16, dwa lata temu urodzilam corke rozumiem jesli mialam 3 krwawienia z odstawienia ciaze mozna wykluczyc?Uzywamy prezerwatyw dodatkowo

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Występowanie krwawień z dużym prawdopodobieństwem wyklucza ciążę. W razie wątpliwości proszę wykonać test.