Odstawienie tabletek w połowie opakowania a możliwość ciąży

Witam potrzebuje porady.29.7 odstawiłam tabletki w połowie op.(moż.ciazy)2.8dostałam krwawienia.tego mc kochałam się z mezem bez zabezp.okres powinnam dostac ok29.0 ale do teraz nie mam.Zrobiłam dwa testy jeden byl negatywny jednak drugi jak patrzy się pod światło jest tak jakby bardzo lekko widoczne pol kreski.Dzisiaj maz czul coś w mojej macicy.czytałam, że po przerwaniu tab.okres może się spoznic i nie dochodzi do owu zaraz po odstawieniu.czesto uzywam toalety i od wczoraj w nocy mnie mdli.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć test. Jeśli ciąża zostanie wykluczona a krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.