Mocne bóle promieniujące po ekstrakcji zęba

Dzień dobry,11 dni temu miałam usuwaną zatrzymaną ósemkę górną. Był to zabieg w znieczuleniu miejscowym,przeprowadzony przez chirurga szczękowego. Przebieg zabiegu był trudny,trwał blisko godzinę.Otrzymałam antybiotyk i środki przeciwbólowe. Niestety,do dzisiejszego dnia odczuwam mocne bóle promieniujące na sąsiednie zęby. Lekarz stwierdził,że wszystko się zgoiło,zęby mam zdrowe i nie znajduje przyczyn bólu. Co kilka godzin muszę zażywać tabletkę przeciwbólową i już mam tego dość.Co robić?

Witam! Podejrzewam, że może to być ból wynikający z jakiegoś procesu wokół wyrostków, wtedy trzeba zrobić zdjęcie rtg i zobaczyć co się tam dzieje. Jeżeli to nie to, to drugą przyczyną może być ból neuropatyczny wynikły z uszkodzeń zębów. Wtedy jest gorzej i trzeba zasięgnąć raty neurologa.