Mocniejsze bicie serca i stan lękowy

witam, od kilku dni odczuwam taki dziwny stan, jakby mocniejsze bicie serca, który utrzymuje się przez kilka chwil i odpuszcza. Czuję przy tym jakby stan lękowy. Nie wiem czy spowodowane jest to 8h wysiłkiem w pracy, aczkolwiek stan taki pojawił się dwa dni temu. Co to może być??

Witam,
zawsze jeśli odczuwa się coś nietypowego nie zaszkodzi konsultować się z lekarzem, np. z lekarzem pierwszego kontaktu. Oczywiście może to być także stan lękowy, wysiłek w pracy bądź inne sytuacje stresowe związane z pracą czy innymi sytuacjami mogą być tego przyczyną. Także zalecałabym konsultację z lekarzem, a jeśli zdrowotnie wszystko jest w porządku nie zaszkodzi pomyśleć o wizycie w Poradni Zdrowia Psychicznego. Jeśli Pana dolegliwości wynikają ze stanów lękowych, można sobie z nimi bardzo skutecznie radzić w psychoterapii. Pozdrawiam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza