Mocny kaszel i krztuszenie się wydzieliną u rocznego dziecka

Witam, mam rocznego syna, który mocno kaszle i krztusi się wydzieliną spływającą do gardła, nos również jest niedrożny, brak temperatury, mały nie umie spać ani się położyć z powodu wydzieliny, jest sb wieczór i nie wiem czy mam wybierać się do lekarza czy można poczekać do pon lub jutra? Czy ewentualnie mam coś podać , mam nasivin soft, sanosvit calcium oraz drosetux z poprzedziego przeziębienia .. czy to wystarczy?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza. Na podstawie aktualnego obrazu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.