Mogę wykluczyć ciążę, czy zrobić kolejny test?

Witam 2.10 uprwialismy w mężem sex bez zabepieczenia ,nie kończył we mnie uważał . 4-5 października powinnam dostać @ niestety do dziś nie dostałam @ robiłam trzy testy 8-13 i dziś19 każdy test negatywny . Dodam ze wcześniej nie kochalismy się kilka miesięcy bo byliśmy w rozjazdach teraz z kolei jestem za granicą i nie ma niegdzie w okolicy ginekologa . Mogę wykluczyć ciążę czy zrobić kolejny test ? Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Aby z pewnością wykluczyć ciążę należy wykonać badanie bHCG z krwi najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. jeżeli będzie ono negatywne, to można wykluczyć ciążę. Pozdrawiam!