Kiedy zrobić kolejny test?

Czy jest szansa ciąży? Pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 26.06.2019, współżycie z partnerem było 8.07, 12.07, 16.07. według kalendarzyka powinnam dostać kolejny okres 24. 2 dni się już spóźnia 28 DC robiłam test ciążowy ale wyszedł negatywny. Podbrzusze boli takim nudnym bólem. Zawsze przed okresem bolały piersi a teraz nie. Dodam że cykle przeważnie miałam 29,30. Kiedy robić kolejny test czy lepiej udać się na badanie krwi ?

Badanie beta-hCG w moczu i we krwi jest miarodajne najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. Badanie we krwi ma większą czułość. Ujemny wynik testu świadczy o tym, że prawdopodobnie nie jest Pani w ciąży. W zaplanowaniu ciąży może być pomocny KALKULATOR DNI PŁODNYCH dostępny w internecie.