Mokry członek podczas gry wstępnej a możliwość zapłodnienia

Witam, dzisiejszego wieczoru odbyłam stosunek ze swoim partnerem. Przed stosunkiem była gra wstępna, podczas której poczułam, że partner miał mokrego członka już podczas samych pieszczot. Czy to mógłbyć wytrysk, o którym partner nie wspomniał? Było ciemno, więc sama nie jestem w stanie określić. Potem zakładałam mu prezerwatywę i boję się, że mogłam przenieść plemniki na nią. Prosiłabym o szybką i rozbudowaną odpowiedź czy to sperma, czy coś innego-co?, ponieważ martwię się, że mogę być w ciąży.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Preejakulat, wydzielany w czasie podniecenia i całego stosunku. W nim także mogą znajdować się plemniki. Jeśli doszło do jego kontaktu z drogami rodnymi, nie można wykluczyć zapłodnienia.