Przezroczysty i ciągnący się śluz podczas gry wstępnej

Chciałem ostatnio ze swoją dziewczyną pierwszy raz współżyć,gra wstępna trwała długo i nagle poczułem że mam mokro w bokserkach,miałem wzwód na początku gry wstępnej,dodam że śluz był przezroczysty i się ciągnął na palcach jak sperma oto moje pytania odnośnie wyższego : 1. co to za śluz ? 2. czy ten śluz zabija plemniki ? 3. cz ten śluz jest normalny ? 4. i czy gdy będę chciał mieć dzidziusia z dziewczyną i jak w pochwie znajdzie się ten śluz i sperma to jest normalne czy nie ?

Witaj! Po 1. Jest to śluz - u jednych bardziej wodnisty u innych mniej i zwany preejakulatem i występuje u młodych mężczyzn bardzo szybko pobudzających się, po unormowaniu stosunków powinien zaniknąć choć u niektórych tylko się bardzo zmniejsza - wtedy odwiedź urologa- seksuologa 2. w preejakulacie mogą być plemniki, a śluz ich nie zabija - skąd taki pomysł? Jest on normalny na pewnym etapie rozwoju seksualnego mężczyzny, 4 To czy będziesz chciał mieć dziecko nie ma nic do rzeczy, Natomiast musisz uważać i zabezpieczać się bo w tym śluzie mogą być plemniki, co może spowodować niepożądaną ciążę. Pozdrawiam