Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przezroczysty i ciągnący się śluz podczas gry wstępnej

Chciałem ostatnio ze swoją dziewczyną pierwszy raz współżyć,gra wstępna trwała długo i nagle poczułem że mam mokro w bokserkach,miałem wzwód na początku gry wstępnej,dodam że śluz był przezroczysty i się ciągnął na palcach jak sperma oto moje pytania odnośnie wyższego : 1. co to za śluz ? 2. czy ten śluz zabija plemniki ? 3. cz ten śluz jest normalny ? 4. i czy gdy będę chciał mieć dzidziusia z dziewczyną i jak w pochwie znajdzie się ten śluz i sperma to jest normalne czy nie ?
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Krwawienie w ciąży - przyczyny i postępowanie

Dzień dobry!

1. preejakulat. 2. Nie, preejakulat może zawierać plemniki. 3. Tak. 4. Tak, to fizjologiczne zjawisko. Nie utrudnia zapłodnienia.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Witaj! Po 1. Jest to śluz - u jednych bardziej wodnisty u innych mniej i zwany preejakulatem i występuje u młodych mężczyzn bardzo szybko pobudzających się, po unormowaniu stosunków powinien zaniknąć choć u niektórych tylko się bardzo zmniejsza - wtedy odwiedź urologa- seksuologa 2. w preejakulacie mogą być plemniki, a śluz ich nie zabija - skąd taki pomysł? Jest on normalny na pewnym etapie rozwoju seksualnego mężczyzny, 4 To czy będziesz chciał mieć dziecko nie ma nic do rzeczy, Natomiast musisz uważać i zabezpieczać się bo w tym śluzie mogą być plemniki, co może spowodować niepożądaną ciążę. Pozdrawiam

Psycholog posiadający specjalizację z seksuologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy