Maź z penisa przed stosunkiem

Mam 20 lat. Mam takie pytanko ponieważ chcieliśmy ostatnio z dziewczyną pierwszy raz się ze sobą kochać, gra wstępna trwała długo ( wiadomo pierwszy raz ) i gdy osiągnąłem wzwód to poczułem w bokserkach że mam mokro, poszedłem do WC sprawdzić to i to była taka przezroczysta, klejąca maź która wypływała mi z członka, bardzo się zaniepokoiłem i odmówiłem stosunek dziewczynie :( Mam pytanie co to jest i czy jest to normalne ? nawet nie zdjąłem bokserek a już mam mokro :( proszę o wyczerpująca odp

Dzień dobry.
Ta przezroczysta, kleista maź, o której Pan pisze, to tzw. preejakulat. Wypływa z członka podczas podniecenia i jest objawem zdrowia, nie choroby. Można powiedzieć, że pełni podobną rolę u mężczyzny, co lubrykacja u kobiety. Nie ma żadnych powodów, by się niepokoić, a tym bardziej odmawiać stosunku dziewczynie.
Warto pamiętać, że w preejakulacie mogą znajdować się plemniki, więc zabezpieczenie się poprzez założenie prezerwatywy jest nieodzowne.
Pozdrawiam.

Prawdopodobnie był to preejakulat, ale nie wykluczam, że jednak ejakulat.
Proponuję nie wydłużać zbytnio gry miłosnej przed penetracją.
Pozdrawiam. JW, Poznań.