Wydzielina z penisa podczas gry wstępnej i odmówienie seksu z powodu skrępowania

mam taki problem, mam na imię Kamil i od pewnego czasu mam dziewczynę. Ostatnio mieliśmy chęc z dziewczyną zrobic to pierwszy raz i podczas gry wstepnej poczułem w bokserkach mokro, miałem wzwód od samego początku gry wstępnej i miałem co raz więcej mokro, odmówiłem dziewczynie bo bałem się żeby zobaczyła że mam już mokro, jest to krępujące strasznie, i mam pytanko co to jest i czy to normalne i jak temu zaradzić żeby zmniejszyc ilosc tego płynu Dziekuje i licze na wyczerpująca odpowiedz :)

Kobiety sa też w takich sytuacjach "mokre"...
Czasami nadmierne wydzielanie związane jest ze stanem zapalnym gruczołu krokowego, konsultacja urologa zazwyczaj to wyjaśnia.
Jeśli zdecydujecie się na współżycie, to należy pomyśleć o zabezpieczeniu.
W preejakulacie bywają obecne plemniki.
Pozdrawiam. JW, Poznań.