Czy płyn z penisa może doprowadzić do ciąży podczas stosunku?

Czy płyn z penisa przed stosunkiem może doprowadzić do ciązy podczas stosunku?Dotykałam męża przed stosunkiem reką po penisie,miał na penisie przezroczysty płyn puźniej wszedł we mnie jednak przed wytryskiem wyszedł,lecz jego wydzielina miała kontakt z moją pochwą czy moge zajść w ciąże?

Aleksander Ropielewski

Jest to możliwe, w preejakulacie również mogą znajdować się plemniki.