Możliwość zajścia w ciążę po trzymaniu penisa i dotykaniu miejsc intymnych

Mam pewien dylemat. Otóż była u mnie ostatnio dziewczyna. Zrobiłem jej kilka razy palcówkę. Chodzi mi o to czy jest możliwe aby zaszła w ciąże jeśli dotykała się podczas palcówki uprzednio trzymając mojego penisa. Nie było wytrysku który bezpośrednio dostał się do niej. Mam na myśli kontakt z prąciem w stanie wzwodu a później kontakt z pochwą. Czy jest możliwe zajście w ciąże w takim przypadku?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym powyżej przypadku możliwość ciąży jest bardzo mało prawdopodobna ( praktycznie równa zeru). Dla pewności proponuję wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku. Pozdrawiam