Mokry kaszel u dziecka od dwóch tygodni

Witam. Mój 2,5 letni synek od 2 tygodni ma mokry kaszel i bardzo leciutki katar, bez gorączki i innych objawów, byliśmy już 2 razy u lekarza, kazali podawać tylko leki przeciw kaszlowe i inhalacje. (Deflegmin, berodual, Mukosolvan i Neosine podaję mu również witaminę C i Vibovit Baby ) Ale żadne z tych leków nie pomaga a mały nadal kaszle. Nadmienię też, że przez całe swoje życie miał 3 -4 zapalenia płuc zapalenie oskrzeli i oskrzelików. Co mu może być? Proszę o szybką odpowiedź. Sandra

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli zastosowane leczenie nie przynosi spodziewanego efektu to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza. Specjalista dokona modyfikacji leczenia.