Mononukleoza zakaźna, stan podgorączkowy a chłoniak

Witam.W lutym przeszlam mononukleoze.Pod koniec marca czulam sie juz ok zadnych objawow.Lecz od kilku dni mam stany podgoraczkowe i goraczki, boli mnie codziennie glowa i wyczuwalne sa wezly z lewej strony szyi.Poza tym odczuwam co jakis czas silny bol w klatce. Czy mam sie czym martwic ? Wiem ze EBV, mononukleoza przyczyniaja sie do chloniakow. Czy powinnam zrobic jakies badania ?

Lek. Tomasz Budlewski

Powinna się Pani zgłosić do lekarza rodzinnego, po wykonaniu badania lekarskiego będzie można zdecydować o konieczności rozszerzenia diagnostyki. Bez badania nie można nic powiedzieć.