Morfologia krwi i badanie moczu u 22-latka

Witam wykonałem sobię pełną morfologię krwi i badanie moczu dziś odebrałem wyniki i jestem zaniepokojony, wszystkie wartości są w normie oprócz PDW 20,1 (9,0-17,0), P-LCR 45,4 (13-43), Neutrofile 1,99(2,5-5,40), Limocyty 3,92 (1,0-3,5) Czy mam powody do obaw? Proszę o odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Wyniki nie odbiegają znacznie od normy i bez oceny stanu klinicznego i ew. dolegliwości nie budzą one niepokoju. Pełna ocena wyników możliwa po uwzględnieniu stanu klinicznego.

Lek. Tomasz Budlewski

Interpretacja wyników zawsze odbywa się w całości a nie tylko ich wycinek. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.