Badanie krwi 34-letniej osoby do analizy

witam. dziś robiłam wyniki krwii, czy mogą państwo mi pomóc ? czy powinnam się martwić ?? PDW ­ podwyższone 17,8 fL 9,0 — 17,0 NEU ¯ obniżone 2,36 10^9/L 2,5 — 5,0 BASO% ­ podwyższone 1,9 % 0,0 — 1,0 Potas w surowicy ­ podwyższone 5,4 mmol/l 3,5 — 5,1

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy poznać większą ilość informacji medycznych o pacjencie. Po za tym zawsze analizuje się wszystkie wyniki a nie tylko ich wycinek. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.