Morfologia krwi przy zmęczeniu i oslabieniu

Dzień dobry, Od pewnego czasu czuję zmęczenie, osłabienie. Zrobiłam badania leukocyty 8,07 (4-11),erytrocyty 4,2(3,7-5,1) hemoglobina 12,6(12-16),hematokryt 37,3 (37-47). Wydaje się, że wszystko w normie? Do tego dochodzi dość często (parę razy w tyg) okropny ból głowy i skaczące wtedy ciśnienie, na co dzień jestem nisko ciśnieniowcem (110/70). Co mogę zrobić? Byłam u neurologa - wszystko w porządku. Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

A jak jest najwyższe ciśnienie? Badania są w normie, w dolnych granicach. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich badań będzie można zdecydować o konieczności np. Założenia aparatu do 24 h monitorowania ciśnienia tętniczego.