Zapytaj lekarza

7 4 0 , 0 6 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Morfologia u synka

Witam! Wczoraj byłam z 8-miesięcznym synkiem na pobraniu krwi i dziś odebrałam wynik. Jestem troszkę zaniepokojona, ponieważ wydaje mi się, że nie jest zbyt ciekawy... Bardzo prosiłabym o interpretacje wyniku; WBC 5.9, LYM 4.1 (69.0%L), *MID 0.3 (5.3%M), GRAN 1.5 (25.7%G), RBC 4.65, HGB 12.0, HCT 35.1, MCV 75.4, MCH 25.8, MCHC 34.2, RDW 14.5, PLT 423, MPV 8.9, OB 30. Bardzo prosiłabym o szybką odpowiedź! Pozdrawiam. Agnieszka
ponad rok temu

Antykoncepcja po

Niestety, czasami niektóre metody zabezpieczenia przed ciążą zawodzą, może dojść do pęknięcia prezerwatywy lub kobieta zapomni o tabletce antykoncepcyjnej. Coraz częściej mówi się o antykoncepcji awaryjnej, która jest określana również jako antykoncepcja ?po? czy antykoncepcja ratunkowa.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam serdecznie.

W podanych przez Panią badaniach zwraca uwagę podwyższone OB (wskaźnik stanu zapalnego) oraz zwiększony odsetek limfocytów. Wyniki te mogą świadczyć na przykład o infekcji wirusowej. Pełną interpretację badań można przeprowadzić jedynie w oparciu o wywiad i badanie lekarskie. W związku z tym wskazana będzie wizyta z dzieckiem u pediatry.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy