Proszę o interpretacje wyników morfologii i badań wątroby mojego 13-letniego syna

Lekarz zlecił mojemu dziecku badania wątroby i morfologię. Wizytę jednak mamy dopiero za 2 tygodnie, a chciałabym wiedzieć, czy badania są w porządku: ALT - 16, AST - 27, GLUCOSE - 90, RBC - 4.52, MCV - 86.4, RDW - 11.7, PLT - 221, MPV - 6.7, LYMF - 2.5, GRAN - 2.8, MID - 0.3, WBC - 5.6, HGB - 13.2, HCT - 39.1, MCH - 29.1, MCHC - 33.7, LYMF - 46.0%, GRAN - 51.5%, MID - 2.5%.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Wyniki badań poziomu glukozy we krwi, enzymów wątrobowych i morfologii krwi Pani syna są prawidłowe. Nie ma powodów do obaw.