Morfologia z powodu infekcji górnych dróg oddechowych

Witam, Byłam przygotowywana w szpitalu do zabiegu ortopedycznego. Z powodu infekcji górnych dróg oddechowych zostałam wypisana do domu.W szpitalu zrobili mi badania m.in morfologie.Lekarz poinformował mnie ze mam super wyniki, jednak po przeanalizowaniu w domu zobaczyłam ze RBC mam 3,94 norma 4,2 - 5,5. Reszta parametrów w normie. Badanie moczu bardzo dobre. Lekarz w przychodni powiedział ze musze powtórzyć badanie.proszę o informacje kto ma rację, bo w szpitalu powiedzieli ze wszystko jest ok.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli jest to jedyna nieprawidłowość w morfologii to nie ma powodów do niepokoju.