Mózgowie nad- i podnamiotowo bez zmian ogniskowych
Witam serdecznie, mialam robione TK głowy bez kontrastu, mam 20 lat i szybko zalezy mi na odpisaniu co oznacza ponizszy opis. "mózgowie nad- i podnamiotowo bez zmian ogniskowych. przestrzenie podpajęcze poszerzone. uklad komorowy nieposzerzony, nieprzemieszczony. nie stwierdza sie obecności krwii w lokalizacji na i śródmózgowej. Części kostne bez uchwytnej patologii" ?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Za mało informacji klinicznych np. z jakiego powodu badanie było wykonywane, aby cokolwiek powiedzieć. Wynik wydaję się ok, ale konieczna konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub neurologiem.
Pozdrawiam.