Wynik TK głowy 64-letniej osoby do analizy

Wynik TK głowy - układ komorowy poszerzony i nieprzemieszczony. przestrzenie podpajęcze na sklepistościach obu półkul poszerzone. nie stwierdza się obecności krwi namózgowej ani śródmózgowej. Nie stwierdza się zmian niedokrwiennych. nie stwierdza się cech procesu wypierającego. Proszę o odp czy jest to dobry wynik. Pozdrawiam

Wynik badania należy interpretować w kontekście wywiadu tj zgłaszanych dolegliwości i wyniku badania przedmiotowego.
Przedstawiony opis nie jest niepokojący, niemniej należy omówić wynik z lekarzem zlecającym badanie.