Możliwość badań w 28. tygodniu ciąży

Witam!!! Moja siostra jest w ciąży w 28 tyg zrobiono jej badania i wyszło że ma wirusa cytomelagii Wynik to IGG 200.3 a IGM 1.25. Wiem że to niedobrze na USG wychodzi że z dzieckiem jest wszystko dobrze. Została skierowana przez swojego ginekologa do Warszawy do szpitala chorób zakaźnych. Moje pytanie czy można zrobić teraz badania po których okaże się czy dziecko jest zdrowe?

Aleksander Ropielewski

Jak najbardziej w przypadku podejrzenia wad płodu lub wątpliwości odnośnie jego stanu można przeprowadzić bardziej inwazyjną diagnostykę.