Możliwość białaczki po trzeciej chemioterapii

Witam ponownie i jak zwykle zadaje kolejne pytanie...Moje neutrofile po 3 chemii 1,14-jestem trójujemna bez przerzutów.Jest możliwość złapać białaczkę?rak kości?czy mam się spodziewać złego rokowania?Bardzo mnie to martwi gdyż przystąpiłam do cykli z bardzo dobrymi wynikami badań.Jak długo utrzymuje się złe samopoczucie po(neulasta)?zły stan mam już 4 dzień-kiedy mogę wyjść z domu?Wierze że pokonam gadzinę i jestem pewna że będę Żyła.Jak pan myśli-czy to banał

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Odpowiedź na postawione pytania wymaga szczegółowej analizy historii choroby. Wszelkie wątpliwości proszę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym.