Chemioterapia w celu zmniejszenia guza zapalnego

Witam.Jestem Trojujemna po trzeciej wczorajszej chemii.Guz zapalny mający 6cm zmalał po drugim wlewie do 1 cm.Nastąpił niski poziom neutrofili 1,14 G/I.Podano Neulasta co 21 dni.Czyli już do końca chemii będę miała zastrzyki??Mam również zapalona żyłe do smarowania heparin-mam się spodziewać czegoś poważniejszego?chodzi o zapalenie.Brak przeżutów do węzłow.Jedyne określenie to:BAC:węzła chłonnego 1-sze piętro:elementy morfotyczne węzła chłonnego-CO TO ZNACZY?-chodzi o wezeł

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Odpowiadając na Pani pytania: 1. To czy będzie Pani miała zastrzyki do końca chemioterapii zależy od Pani wyników, teoretycznie jest to jednak możliwe. 2. Zapalenie żyły nie powinno być istotnym powodem do niepokoju. 3. Elementy morfotyczne węzła chłonnego to prawidłowe struktury węzła chłonnego.