Ostra białaczka limfoblastyczna a chemioterapia

Witam, mój mąż jest w 110 dobie po przeszczepie przy ostrej białaczce limfoblastycznej , w tej chwili podano mu chemię ponieważ złapał jakiegoś wirusa którego nie można zwalczyć do tego wykryto w płynie mózgowo rdzeniowym nadmiar białka. Czy może mi Pan wyjaśnić o co chodzi co to za chemia i czy mamy sie bać :(

Aleksander Ropielewski

Niestety nie mogę pomóc, ponieważ nie wiem jaki lek podano mężowi i jaka jest dokładna sytuacja kliniczna. Jedyne co mogę zasugerować to rozmowa z lekarzem prowadzącym, który ma obowiązek udzielenia JASNYCH i PRZEJRZYSTYCH informacji na temat stanu pacjenta.

Piotr Pilarski

Jest to zbyt mało informacji aby odpowiedzieć na pytanie. Sugeruje skierować te pytania do lekarza prowadzącego.

Pozdrawiam.