Nadmiar ferrytyny w organizmie po przeszczepie szpiku

Od czasu przeszczepu szpiku (ostra bialaczka limfoblastyczna) , ktory byl w roku 2007, poziom ferrytyny u mojej 23 letniej corki utrzymuje sie na poziomie ponad 2000 tys!!! Proby watrobowe sa ok wiec lekarze nie bardzo sie tym przejmuja twierdzac ze taka jej uroda. Czy rzeczywiscie nie ma sie czym przejmowac? Czy sa jakies metody pozbycia sie nadmiaru ferrytyny z organizmu? Na co zwracac szczegolna uwage, jakie objawy moga byc niepokojace, na razie corka czuje sie dobrze i nic jej nie dolega.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do hematologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Wszystkie watpliwości proszę szczególowo wyjaśnić z lekarzem prowadzącym , ja mam za malo danych o przebiegu choroby , aby móc odpowiedzieć , zż