Rokowania po przeszczepie szpiku u 47-letniego mężczyzny

Jakie są rokowania na przeżycie i wyleczenie po przeszczepie szpiku u mężczyzny po 47 r.z. ? Jak długo mozna żyć po przeszczepie i jakie sa szanse ze juz zaden nowotwór nie zaatakuje ?

Witam , jaki nowotwór??? Jaki efekt przeszczepu??? Nie mam danych aby się wypowiedzieć , ale na wszystkie te pytania winien znać odpowiedź lekarz prowadzący!!! Pozdrawiam , zż